перший козацький

130 кг таланта и воли к победе. Виталий Гребенюк, новая величина в ММА и самбо

Share Button

“В нашому житті силою, на щастя, не все рішається. І слава Богу… Ми були на Чемпіонаті світу, були з Ярославом Амосовим, були з браттями Парубченками. І, занєте, це ті люди, які показали мені, що можна бути і доброю людиною, хорошою, і хорошим великим спортсменом”.

Эти слова особенно убедительно звучат из уст громадного 130-килограммового бойца, который только что раскатал по татами всех соперников на пути к первому месту на Чемпионате Киева по боевому самбо, а финальный бой закончил за 15 секунд. “Перший Козацький” наблюдал этот путь Виталия к очередной награде и взял интервью сразу после награждения.

Виталий Гребенюк, чемпион Украины по боевому самбо в категории свыше 90 кг, чемпион по хортингу и универсальному бою, многократный призер различных соревнований. В 2017-м он произвел небольшую сенсацию. С первого же выступления “на мире”, выйдя на замену более опытному бойцу, Гребенюк почти пробился в призёры и взял четвертое место.

Его считают одним из самых перспективных украинских тяжеловесов в боевом самбо и ММА. Мы постарались узнать, почему, поговорив с Виталием и его тренером Виктором Чепуровым.

“Он воин в душе… Очень часто есть большие ребята, но со слабым маленьким характером. У него же с этим все в порядке. Какой он внешне, 130-килограммовый боец-самбист, вот такой же он и внутри. Очень сложно его остановить. Он всегда идёт вперед, достигает своей цели. Он в душе чемпион”, — Виктор Чепуров, тренер СК «Витязь».

— укр —

“В нашому житті силою, на щастя, не все рішається. І слава Богу… Ми були на Чемпіонаті світу, були з Ярославом Амосовим, були з браттями Парубченками. І, занєте, це ті люди, які показали мені, що можна бути і доброю людиною, хорошою, і хорошим великим спортсменом”.

Ці слова особливо переконливо звучать з вуст величезного 130-кілограмового бійця, який тільки но розкотав по татамі всіх суперників на шляху до першого місця на Чемпіонаті Києва з бойового самбо, а фінальний бій закінчив за 15 секунд. “Перший Козацький” спостерігав цей шлях Віталія до чергової нагороди і взяв інтерв’ю відразу після нагородження.

Віталій Гребенюк, чемпіон України з бойового самбо в категорії понад 90 кг, чемпіон з хортингу та універсального бою, багаторазовий призер різних змагань. У 2017-му він справив невелику сенсацію. З першого ж виступу “на світі”, вийшовши на заміну більш досвідченому бійцеві, Гребенюк майже пробився в призери і взяв четверте місце.

Його вважають одним з найперспективніших українських важкоатлетів в бойовому самбо і ММА. Ми спробували дізнатися, чому, поговоривши з Віталієм і його тренером Віктором Чепурова.

“Він воїн в душі… Дуже часто є великі хлопці, але зі слабким маленьким характером. У нього ж з цим все в порядку. Який він зовні, 130-кілограмовий боєць-самбіст, ось такий же він і всередині. Дуже складно його зупинити. Він завжди йде вперед, досягає своєї мети. Він в душі чемпіон “, — Віктор Чепуров, тренер СК «Вітязь».

ссылка на видео: https://youtu.be/vkMUcdbBmT0

Ваш отзыв

comments

Translate »