перший козацький

14 років Україна йде у неправильному напрямку. Думка українців. Бекешкіна

Share Button

Соціолог Ірина Бекешкіна розповіла у цифрах результати моніторингу за 2018 рік. У доповіді експерт відмітила, яка частина населення задоволена чи не задоволена життям, курсом, яким йде Україна. Скільки відсотків людей підтримують європейський курс та НАТО, а хто орієнтований на Росію.

Також Бекешкіна зауважила рейтинги політиків та політичних партій, кого підтримують у кожному регіоні на початок передвиборчої програми.

Соціолог відмітила, що українці дуже консервативні, коли мова йде про особисте життя. так, 68% населення України за святкування Різдва 7 січня.

“Ми питали, від кого ви б хотіли отримати подарунок?..Як і в минулому році виграв традиційний Дід Мороз, знов ж таки про консерватизм і традиції, 28% хотіли б подарунок від Діда Мороза, стільки ж в минулому році, у двічі менше проголосували за Святого Миколая – 12% і ще менше за Санта Клауса, але 33% в цьому році порівняно з 20% в минулому році відповіли, що їм не важливо хто буде дарувати подарунки, аби вони були”.

2018 : підсумки та прогнози. УКМЦ.

–рус–

Социолог Ирина Бекешкина рассказала в цифрах результаты мониторинга 2018 года. В докладе эксперт отметила, какая часть населения довольна или недовольна жизнью, курсом, которым идет Украина. Сколько процентов людей поддерживают европейский курс и НАТО, а кто ориентирован на Россию.

Также Бекешкина отметила рейтинги политиков и политических партий, кого поддерживают в каждом регионе на начало предвыборной программы.

Социолог отметила, что украинцы очень консервативны, когда речь идет о личной жизни. Так, 68% населения Украины за празднование Рождества 7 января.

“Мы спрашивали, от кого вы бы хотели получить подарок? .. Как и в прошлом году выиграл традиционный Дед Мороз, опять же о консерватизме и традициях, 28% хотели бы подарок от Деда Мороза, столько же в прошлом году, в два раза меньше проголосовали за Святого Николая – 12% и еще меньше Санта Клауса, но 33% в этом году по сравнению с 20% в прошлом году ответили, что им не важно кто будет дарить подарки, главное чтобы они были “.

2018: итоги и прогнозы. УКМЦ.

ссылка на видео: https://youtu.be/g6JaQSMUqvY

Ваш отзыв

comments

Translate »