перший козацький

55% украинцев никогда не защищали свои права. Соцопрос. Владимир Яворский (укр)

Share Button

“Понад 50% українців ніколи не захищали свої права. З різних мотивів вони вважають що це не має сенсу, це втрата часу, вони не мають грошей та не вірять у результат. Цей рівень зневіри ще більше зростає”, – повідомив правозахисник, член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський.

“Ці 40%, які намагаються захищати свої права, коли їх питали «як ви це робите?», то перше місце, ТОП в захисті свого права називають «звернення до родичів, пошук потрібних знайомих». Це квазікорупційні, абсолютно не правові методи. Очевидно, що в цій країні щось не так”.

“Звернення до суду та поліції – на другому місці. Це лише декілька мільйонів українців. Певну роль відіграють ЗМІ, які дещо викривлюють ті процеси, які є в судах. Хоча й очевидно, що це не безпричинна недовіра”.

“Понад 20% вважають методом захисту прав звернення до засобів масової інформації. У нас чиновники бояться ЗМІ. Проблема в тому, що ми не рухаємось в напрямку європейських цінностей, які задекларовані”.

“Вражає, що за два останні роки не змінилось відношення до самосуду. Коли ви вчиняєте самосуд – це не просто ситуація дикого Заходу, це певна стадія відчаю. Опитування показало, що лише 50% не сприймають самосуд як захист своїх прав”.

“З 50% які допускають його, 38% вважають в певних обставинах самосуд можливим способом захисту прав людини, а 12% (це понад 4 мільйони громадян!) вважають самосуд єдиним способом захисту. Це катастрофічно для європейської країни”.

Київ, УНІАН, 10 грудня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/Vr0nyOb_bNs

Ваш отзыв

comments

Translate »