- Минобороны против девушки из TikTok. Фейк, травля и ненависть в Киеве. МЕДИА ИНКВИЗИЦИЯ
- Скрытый смысл “Дворца Путина” и ареста Навального. Как поссорились башни Кремля. ЗНАКИ Белашко
- Как “геноцид уйгуров” в Китае используют его враги. ЗНАКИ Сергея Белашко
- Отмена ЧМ по хоккею в Беларуси. Как твердеет “мягкая сила” Запада. ЗНАКИ Сергея Белашко
- Руслан Бизяев. В США будут строить свой СССР с “правильным” коммунизмом, Украина – инструмент. РЗВДК
- Главная угроза США Байдена – гражданская война с реднеками. ЗНАКИ Сергея Белашко
- Победы УПЦ в 2020 году. Дайджест хороших новостей. ДОЗОР #44
- Игра престолов в Киргизии. Что изменилось в 2021? Даниил Богатырёв
- Заробитчане – наши главные инвесторы. Алексей Якубин
Агрессивное меньшинство определяет судьбу целого народа. Митроп. Августин
15.03.2019“Треба так жити, щоб на Страшному Суді не виправдовуватись, а тут – щоб вашим дітям не було соромно за вас. Ті керівники, що так до нашої Церкви зараз так ставляться – вони всі були в нашій Церкві! І діючі, і ті що були. Зі сцен і трибун хіба виступають щирі люди? Ми бідні, тому що нас ведуть фарісеї, лукаві люди”, – нагадує митрополит Белоцерковский и Богуславский Августин, голова відділу УПЦ по взаємодії з ЗСУ.
2 березня в Рудому Селі прихильники ПЦУ зрізали замки, захопили храм і не пустили релігійну громаду УПЦ на територію власного храму. Щороку тисячі паломників приїжджають у маленьке українське село, аби вклонитись чудотворному образу Рудосільської ікони Богородиці. Але активні прихильники нової церковної структури не дали можливості завершити традиційний щорічний Хресний хід в Свято-Троїцькому храмі.
“Соціологи відзначають, що часто агресивна меншість визначає долю цілого народу. Це прикро, це не демократія, але це реалії. Хоча я повторюю, в цій ситуації, коли постійна релігійна громада разом зі священиком вирішує залишитись у складі Української Православної Церкви, а територіальна громада робить альтернативні збори – це як мінімум нечесно. Ну будуйте собі. Територіальна громада завжди більша за релігійну. Бо туди входять і протестанти, і невіруючі, іновірці”.
“Боюсь, що гоніння – це дуже пафосно. Куди гонять – до Христа?”
“Ми не випадково коли йшли, співали «Символ Віри» – ми цим живемо. Коли поступали в семінарію, ми бачили, що зі священиками роблять, як їх переслідують і знали, на що йдемо. Пройшов час і ми побачили хто є хто. Сьогодні щось схоже відбувається. І ми щасливі, що можемо засвідчити Трійці, що ми вірні”.
ссылка на видео: https://youtu.be/Z3x-jBTrrXE