перший козацький

“Антирейдерський закон” засіб проти беззаконня рейдерів. Микола Мартиновець.

Share Button

-укр-
“У 2016 році мені обробили десикантами 466 га землі у чудовому стані, буквально через чотири дні роздавили машину на полі, за два тижні спалили машину в Херсоні, ще за два тижні напали на сина в Києві. 2 травня 2017 року кинули гранату Ф- 1 у будинок. Слава богу, всевишній захистив нас. 4 травня побили агронома титушки у балаклавах. Побили трактор. Підпалили техніку. З 2016 року ведеться слідство по знищенню урожаю, але слідчому не дають “згори” можливість закінчити слідство і передати справи до суду”. – так розповідає про беззаконня рейдерів власник фермерського господарства СПрАТ “Водолій”(с.Преображенка, Чаплинский р-н Херсонської області) Микола Мартыновец.
“Сьогодні майже уся Україна страждає від незаконних дій рейдерів… Ми повинні об’єднатися і прийняти рішучі дії, добившись схвалення парламентом цього законопроекту, щоб таких ганебних явищ як рейдерство у нас в країні не відбувалося”.
“Якщо дивитися на саму проблему із захопленнями, то вона розпочинається з підробки документів, залякування людей, введення їх в оману, підкуп, внесення незаконних змін до реєстрів, а також прикриття чиновниками цих рейдерів надалі породжує усі зловживання і незаконні дії, які провокують нанесення значного збитку роботі фермерів”.
Власник “Водолія” розкритикував роботу антирейдерських штабів, створених за ініціативою Кабміну, оцінюючи їх діяльність як малоефективну. “На сьогодні правди в цих штабах немає, на законодавчому рівні правди немає, і головне, щоб ініціатива виходила від людей(фермерів), а немає від нашої влади”, – нарік фермер, додавши, що “якщо у нас буде ухвалений закон про відміну мораторію на продаж з/х землі, то уявіть собі, без цього антирейдерського проекту закону буде хаос практично по усій Україні”.

“Якщо не буде кримінальної відповідальності для нотаріусів, реєстраторів, суддів, які приймають незаконні рішення, для чиновників, поліції, то практично в країні нічого не станеться в позитивну сторону в частині боротьби з рейдерами”, – сказав він, призвавши Верховну Раду узяти якнайскоріше до розгляду розроблений аграріями, громадськими діячами і правозахисниками законодавчий проект рішення.
Для ефективної боротьби з рейдерством в Україні потрібний закон.
Мартыновец з адвокатами розробив фермерський антирейдерський законопроект.
Проект закону передбачає введення кримінальної відповідальності для нотаріусів або держреєстраторів, які, на думку аграріїв, стали ключовими постатями в здійсненні рейдерських захоплень. Пропонує введення механізму, який повинен виключити маніпуляції з держреєстрами і перереєстрацію власності на сторонніх осіб.
Крім того, пропонується запустити презумпцію законності повноважень відносно розпорядження майном первинного власника ФГ/орендаря.
Законопроект передбачає легалізацію застосування зброї при самозахисті від рейдерів.
Проект документу прописує посилення відповідальності для поліції і прокуратури за бездіяльність під час захоплень активів з/х виробників; вводиться відповідальність суддів; посилюється відповідальність за незаконне проникнення на територію агрогосподарств; ініціюється створення Громадської антирейдерської ради.

21,06,2018 . УНИАН. Презентация «Фермерского антирейдерского законопроекта»

ссылка на видео: https://youtu.be/yrCwA_KZV3k

Ваш отзыв

comments

Translate »