перший козацький

Аутизм. Україна не пристосована для таких дітей

Share Button

2 квітня у Києві відбулася акція на підтримку дітей з аутизмом. Асоціація “Child.ua” в кінотеатрі “Оскар” ТРЦ “Smart plaza” запустила марафон на підтримку людей з аутизмом.

“19 спеціалістів мене відправляли в абортарій та говорили, що моя дитина не народиться здоровою. Але я сказала «ні» і народила! І моя дитина здорова: немає ніяких проблем з серцем, ніяких відхилень. І розумію, що мені насправді дуже повезло. І дякую Богу за здорову дитину. Але наскільки цим мамам діється таке випробування… Україна не пристосована для таких дітей”, – розповіла перша в історії України учасниця “Miss world plus size”, телеведуча Вікторія Щелко.

“Я, як мама, намагаюся пояснити своїй дитині, що це особливість. Інколи дітей з аутизмом порівнюють, наче вони прокажені. Не хочуть говорити. А треба до них йти, спілкуватися. Про це треба говорити, що є така проблема, є такі особливі діти. І до них треба ставитися з повагою”.

2 квітня – всесвітній день аутизму та поширення інформації про дану особливість, тому асоціація на чолі з Євгенією Тимошенко проініціювати тематичний марафон Autism friendly space, який несе в собі заклик змінити ставлення суспільства до таких людей. В холі була представлена фотовиставка, де зображені родини з дітьми.

На акцію в холі кінотеатру зібралося близько 20 сімей з особливими дітками. Подивіться у їхні очі – вони справді особливі!

Київ, 2 квітня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/fbPGAMHdlwc

Ваш отзыв

comments

Translate »