перший козацький

Автономия для Донбасса и трясина языкового закона. ВРЕМЯ ОТВЕЧАТЬ 11.04.2019

Share Button

Чи затягує Опозиційний блок своїми правками розгляд законопроекту № 5670-д про українську мову, як державну? Програма ЧАС ВІДПОВІДАТИ розпитала народних обранців.

Юрій Бойко (“Опозиційна платформа – За життя”): “Це законопроект про заборону російської мови, треба так і казати. Ніякого захисту української мови там немає. Там просто каральний закон, який ми не підтримуємо.
Наші колеги Василь Німченко і Нестор Шуфрич відстоюють 700 правок, аби захистити мови національних меншин”.

“Люди поставили хрест на діяльності Президента, бо за п’ять років перетворились на жебраків, тема війни експлуатується оточенням Президента для збагачення. Немає аргументів, щоб люди повірили Порошенко. Дебати не будуть мати вирішального значення. Вони перетворились на шоу, аналізи сдають. Як тільки переоберуть Президента, звідти розбіжаться всі”.

“Чим скоріше цей парламент буде розформовано, тим краще для країни”.

Депутат та адвокат Сергій Власенко (ВО “Батьківщина”) нагадав, що його партія не голосувала за закон про особливий статус Донбасу: “Як записаний порядок виборів в Мінських угодах, відбудеться легітимізація тих людей, які сьогодні очолюють злочинне ОРДЛО. Цей закон передбачає можливість впливу цих людей на формування суддівської та правоохоронної гілки влади. Він передбачає і амністію – він для нас не прийнятний.
Зверніть увагу, провладна більшість голосувала за нього разом з Оппоблоком синхронно”.

ссылка на видео: https://youtu.be/CqVzgyMHLPs

Ваш отзыв

comments

Translate »