перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ
ticket title
Карабах – звено в цепочке, ведущей к мировой войне. Украинский азербайджанец о конфликте
Война в Карабахе. Россию и ОДКБ могут вынудить вступить в конфликт. Всеволод Степанюк
СС Галичина возвращается, Порошенко оплатит стрельбу без приказа на Донбассе. Даниил Богатырев
Константинополь молится о торжестве ЛГБТ и абортов? Новое дно “вселенских”. Руслан Калинчук
Невероятно сильная речь о войне на Донбассе и украинском характере митрополита Арсения! Святогорск
“Тайная” инаугурация Бацьки и большая подстава для Украины. МИР ЗА НЕДЕЛЮ. Кирилл Молчанов
Покажи силу перед таким, как ты, а не перед немощными бабушками. Блаженнейший Онуфрий
Цену мира нужно почувствовать своей шкурой. Как они. 2 истории с Донбасса. Олег Карамазов, ЛЮДИ МИРА
АТО – самое успешное предприятие Луганской обл. Ветеран о жажде мира и заработке на войне. ЛЮДИ МИРА

Більшість українців за мирне вирішення на Донбасі, – опитування “Рейтинг”

Share Button

“Більше 60% респондентів висловились за умовно мирне вирішення війни на Донбасі. 32% говорять, що потрібно припинити військові дії та заморозити конфлікт, визнавши території окупованими. 24% вважають, цим територіям треба надати самостійність у складі України. 9% за повне відділення цих територій від України. 21% за війну до повної перемоги. Прихильники військових дій не переважають в жодному регіоні, навіть на заході і в центрі”, – розповів заступник директора соціологічної групи “Рейтинг” Любомир Мисів.

Відповідь на питання має певну динаміку. Опитування свідчить, що за федеративний устрій краю з 2017 року, коли прихильників цього варіанту було 22%, в 2018 році їх вже 24%. Серед молодих більше прихильників військового вирішення ситуації.

“Більше підтримують євроінтеграцію на заході та у центрі. Молодь трохи більше єврооптимістична. Прихильників вступу до НАТО 42%, проти 35% і є 13% тих, хто не визначився. Цікава тенденція: 42% підтримали б вступ у ЄС, 36% сказали, що проти любих созів, і 11% за вступ до Митного союзу. Противники вступу до Євросоюзу не стільки за Митний союз, а за певний нейтралітет, рівновіддаленість”.

“Дві третини виступають за українську, як державну, а кожен п’ятий за надання російській мові офіційного статусу. 19% виступають за статус державного для української та російської мови”.

“Ставлення українців до країн та міжнародних організацій: найпозитивніше ставляться до Білорусі – 74%, до Канади, як і Європейського Союзу, 68%, але негативу до ЄС трохи більше – 19%. До США позитивно налаштовані 58%, а негативно 27%. До СНД позитивно 44%, негативно 41%. Найбільш критично ставляться до Росії 52%, але позитивно – 35%. До МВФ 39% позитивно і 35% негативно. Чтверть опитаних взагалі не мають думки, бо не знають про ці міжнародні інституції”.

Київ, УНІАН, 12 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/JBpXtYyyVPs

Ваш отзыв

comments

Translate »