перший козацький

Чи готові ми закрити очі на Крим, заради Донбасу? Валентин Гладких

Share Button

“Миротворці – це лише інструмент забезпечення реалізації політичних домовленостей. На сьогодні в Україні не проглядається спроможність дійти згоди стосовно того, як ми бачимо майбутній вихід з цієї ситуації. В Україні фактично татуйовані розмови про те, який сценарій для нас прийнятний”, –переконаний експерт ГО “Слово і Діло” Валентин Гладких.

“Порошенко свого часу не був прихильником миротворців на Донбасі. Першим ідею введення миротворців на Донбас в 2014 році виголоси Юрій Бойко і «Опоблок його підтримав. Є заява Порошенка, що «ми ніколи на це не підемо, бо це шлях до замороженого конфлікту і весь досвід сучасної цивілізації свідчить, що це не вирішення”.

“Чому можут піти на заморожений конфлікт? Бо він все-таки кращий, ніж коли щодня гинуть люди. Другий аспект, заморожений конфлікт кращий ніж втрата де-факто суверенітету, коли третина Донецької та Луганської областей може виконувати функцію права вето і буде блокувати рішення решти території України”.

“Технічно прогрівали 4 роки суспільство під одну риторику, а зараз робити «финт тушами» – це буде катастрофою для влади… Для росіян питання Криму принципове, а для нас діаметрально протилежне – чи готові ми заплющити очі на кримське питання, заради врегулювання ситуації на сході? Хто візьме на себе відповідальність?”

“Найближчий час доведеться жити в умовах тліючого збройного конфлікту. Як показує світовий досвід, багато держав існують багато десятиліть. І це не заважає, навіть спонукає ставати міцнішими”.

Київ, Голос.UA, 16 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/hg27cVE4ztk

Ваш отзыв

comments

Translate »