перший козацький

Для Гройсмана украинцы просто мусор. Олег Панасенко (укр)

Share Button

“Чому у нас з’являються такі проекти Генеральної угоди, з’явився такий проект рабського Трудового кодексу? Я хочу вам навести конкретний доказ того, що для уряду циніків, на чолі з Гройсманом, українці – це просто сміття. Тому цей уряд і не цінує наше з вами життя і здоров’я. І навіть і не думає над тим, щоб у нас була гідна заробітна плата”, – заявив голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко.

“Ось цей доказ. Ви чули про такі «бебі-бокси Гройсмана»? Гройсман дарує новонародженим діткам – українцям таку собі коробку, з набором дешевих, найдешевших памперсів та пелюшок. І на дні цієї коробки лежить матрасик”.

“За логікою Гройсмана, українська мама повинна дістати весь цей мотлох і покласти новонароджену дитинку у коробку, як кошеня, ще й накрити згори. Гройсман не хоче подарувати гарне ліжечко. Він думає, що українцю вистачить собачої коробки. Ось тому у нас і такі законодавчі акти”.

“Сумнозвісну псевдомедичну реформу впроваджує команда пінгвінів на чолі з Уляною Супрун. Завдяки такій «реформі» закриваються масово лікарні, диспансери. Постійні атаки на службу екстренної медичної допомоги. З метою замінити висококваліфікованих лікарів та фельдшерів на фахівців з домедичною підготовкою. Медики мають деградувати, за логікою Супрун, до рівня цих парамедиків”.

Київ, Інтерфакс, 13 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/hOLkh0_Q5sk

Ваш отзыв

comments

Translate »