перший козацький

“До вбивства причетна жінка”, – батько Ноздровської

Share Button

“Сліди убивства доводять, що убивав він не сам. Він сказав, що всього 2-3 рази вдарив її, а на тілі нанесено 17 колото-різаних ран. Крім цього у неї дуже багато синців на тілі”, – розповів на прес-конференції з приводу розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської її батько Сергій Дуняк.

“І ще одне, що доказує, що у вбивстві приймала участь і жінка: на обличчі є багато ран просто подовбаних ножем. Це сліди жіночої руки, а не чоловічої. Ми підозрюємо не тільки старого Россошанського, батька вбивці моєї молодшої дочки, ми підозрюємо і його дружину Ольгу Россошанську”.

“І це прекрасно розуміють і слідчі, і прокурор. Але вони все роблять для того, щоб як найменший строк отримав і убивця моєї меншої дочки, і убивця старшої дочки. Ми звертались до головного прокурора області два рази, але він нас не приймав, хоча записувались до нього заздалегідь. Нас не пускали. І в Генпрокуратуру два рази їздили – не приймали, тільки на третій раз прийняли. Але нічого не змінилося: справу продовжують фабрикувати… Отак ми воюємо з нашою владою, суддями, прокурорами і поліцією”.

Нагадаємо, 1 січня 2018 під Києвом знайшли мертвою раніше зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську. Жінка незадовго до зникнення домоглася того, щоб винуватець смертельного ДТП, в якому загинула її сестра, не вийшов на волю за амністією. Їй довгий час надходили погрози від родини засудженого, а також особисто від нього.

Проведене розслідування незалежними слідчими вказує на те, що Ірину Ноздровську вбила група людей, а не один Юрій Россошанський. Прокуратура підготувала клопотання про зміну кваліфікації злочину на ч. 2 ст. 115 КК (вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Київ, ІА “Українськi Новини”, 27 червня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/NvKCfpQUi4U

Ваш отзыв

comments

Translate »