перший козацький

Фабрика унижения: в колонии изнасиловали солдата АТО. Виктор Колбанцев, Олег Цвилий

Share Button

“Я зараз в приміщенні Державного бюро розслідувань, де щойно подав два повідомлення про кримінальне правопорушення. Перше стосується громадянина мірошниченка, який брутально та безкарно згвалтував воїна АТО. Людина зараз у тяжкому стані”, – розповів голова ГО “Майдан – адвокатський контроль”, адвокат Віктор Колбанцев

Правозахисник повідомив, що в Запорожській області, а саме у Бердянській виправній колонії та СВК №55, для приховування злочинів переслідують лікарів та вимагають не фіксувати травми, які отримали засуджені.

“Якщо взяти по БВК №77, там дуже багато людей закатованих. Ситуація жахлива і практично кожен день когось знаходимо, кому потрібно надати медичну допомогу”.

“Саме страшне, що органи держвлади не хочуть розслідувати ці справи належним чином. В першу чергу прокуратура, яка замість розслідування робить все можливе, щоб приховати злочини і переслідує лікарів”.

“Ув’язнені – це просто товар. Щоб їх не катували, з рідних отримують гроші. Там з людей роблять звірів. Їх не перевиховують, а роблять потенційних маніяків та насильників”.

Правозахисник Олег Цвілій, керівник ГО “Альянс української єдності”, пояснив, що “піраміда беззаконня побудована велика і з круговою порукою”.

“На відверту боротьбу мене підштовхнули мами засуджених, які мене просто заплакали. Від імені держави злочинці в законі чинять безкарно беззаконня. З рідні викачують гроші. Людей калічать, молодих людей – це діти. 77-ма колонія – це фабрика смерті”.

ссылка на видео: https://youtu.be/ca1wYEtWF5w

Ваш отзыв

comments

Translate »