перший козацький

Фарион: русскоязычных украинцев не существует, а все нацменьшинства Украины – оккупанты

Share Button

З чергового перформансу Фаріон ми з’ясували, що “російськомовних українців не існує у просторі, є або українці, або московити”, що мешканці Закарпаття, що не надто успішні у вивченні української, є тупішими за собак дебілами, яким би краще виїхати до Угорщини, а також те, що “всі ці так звані нацмнешини — це насправді або історичні, або сучасні окупанти України”.

Даємо найперловіші з перлів виступу у Білі Церкві (дивитися цілком можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=8F0rI17zoZM)

“27 років їм було замало, аби вивчити українську мову… їм треба ще 7 років. Слухайте, то як відправляєш пса на навчання, то той пес за місяць приходить до хати з нормальнти виконанням команд. “Сидіти, стояти, лежати”. А їм треба 7 років, щоб вивчити мову Степана Бандери… То чи нам потрібно стільки дебілів у країні?”

“В Україні 735 шкіл з мовою нацменшин. Уявляєте, яка ми сильна нація, якщо дозволяємо, щоб у нашій державі циркулювали сепаратистські середовища? Тому що всі ці так звані “нацмнешини” — це насправді або історичні, або сучасні окупанти України”.

ссылка на видео: https://youtu.be/BWqrsZo7VOc

Ваш отзыв

comments

Translate »