перший козацький

Фонд Предстоятеля УПЦ подарував дітям “Рюкзачки Милосердя”

Share Button

Благодійний Фонд Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія “Мир Вам” подарував школярам з малозабезпечених сімей, сиротам та дітям переселенців ранці та шкільне приладдя.

Благодійна акція відбулась 28 серпня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Єпископ Баришівський Віктор (Коцаба) очолив молебень з нагоди початку нового навчального року та вручив рюкзачки дітлахам.

Владика Віктор розповів про свято Успіння Пресвятої Богородиці та пояснив, чому важливо звертатися до Неї в молитвах.

“Сьогоднішній день особливий. Це свято, яке є не тільки престольним для усієї Києво-Печерської Лаври, яка є головною святинею нашої землі, всього українського народу, це свято, яке вшановує і святкує весь Всесвіт… Вона не залишила цей світ. Матір Божа перебуває тут з нами своїм материнським омофором повсякчас. Матір Божа допомагає кожному з нас, хто звертається до неї в своїх молитвах”.

Загалом в Успенському соборі молилися близько 100 дітей. Усі діти отримали благословення Предстоятеля – ікону Богородиці “Додавання розуму”, яка шанується 28 серпня.

ссылка на видео: https://youtu.be/fUWGKquBAow

Ваш отзыв

comments

Translate »