перший козацький

Гранаты Савченко, приватный “Приват” и возвращение беглых. Ирина Луценко, Владимир Парасюк

Share Button

Савченко використали “в свої темних цілях «не ті люди», з якими вона зв’язалась”, заявив позафракційний депутат Володимир Парасюк.

“Ви знаєте, у Савченко був дуже високий рейтинг. Подейкували, що вона може стати Президентом України. Я думаю, це був Медведчук та його оточення, які шептали їй на вухо. А отримала отаку ситуацію”.

З приводу загрози теракту, який начебто планувала Савченко для знищення депутатів у ВР, Парасюк заявив: “Мені не страшно, а чого боятися у Верховній Раді? Тримати в тонусі Верховну Раду – це нормально. Будуть більше боятись – будуть краще закони приймати”.

Депутат БПП, представник президента у ВРУ Ірина Луценко переконана, що рішення випустити Савченко, визнання незаконним націоналізації «ПриватБанку», зняття арешту з коштів Олександра Януковича та багато інших справ – це результат незакінченої судової реформи.

“Наша команда не встигла реформувати суди першої ланки. Цей процесс називається нереформування судової системи. Ми не встигли. Вже прибічник Янковича Портнов заявив, що буде повертатися”.

“Я не здивуюсь, якщо суд поверне ті 8 гранат Савченко, зброю, яку вона привозила з Рубаном. Ми повертаємо людину, яку звинуватили в тероризмі. Якщо нова ера була ера гідності, а тепер – негідності, народ має робити висновки”.

Київ, 23 квітня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/kah8o8jkPOo

Ваш отзыв

comments

Translate »