перший козацький

“Хай їдуть собі в “Моцкву” і будують рускій мір”. Нардеп пишається участю в захопленні храму

Share Button

“Наразі храм наш. Це торжество справедливості. Храм збудований нашими предками-українцями, не московитами… І не забувайте одного, місце на якому споруджена ця церква. Позаду церкви цвинтар, на якому поховані українські борці-герої національні, які боролись за Україну…
І в цій церкві осередок «руского міра» в Коломиї? Це була би ганьба, це наруга над всіма нашими предками. Цього не можна було позволити і я тішуся тим, що і я доклав свою цеглинку в торжество цієї справедливості… Я пішов на це свідомо, якщо хтось не хоче на мене з тих руських голосувати, хай не голосує, я цього не потребую».

На питання нашого кореспондента, як депутат ставиться до того факту, що за законом цей храм належить Українській Православній Церкві, що нещодавно було підтверджено в суді, Юрій Тимошенко висловився в дусі «я не довіряю українському судочинству, яке кидає за грати майданівців і жодного катай ц сєпара не посадило».

«Я зі свого боку зроблю все, щоб цей храм ніколи і нізащо цей храм не віддати. Це є наш храм, не їхній. Хай вони їдуть собі у «Моцкву» і там будують рускій мір…» додав нардеп-фронтовик. До речі, Тимошенко цілком задоволений роботою поліції, що не перешкоджала незаконному заволодінню храмом з боку уніатів, і навіть написав подяку в обласне управління Нацполіції.
Ось таке суцільне торжество гідності.

ссылка на видео: https://youtu.be/_9wY2p6-DrQ

Ваш отзыв

comments

Translate »