перший козацький

Хочеш продавати державі? Будуй завод в Україні. Віктор Галасюк

Share Button

Ситуація в автопромі сьогодні катастрофічна, але вона не є патовою, тобто з неї є вихід. Для того, щоби подолати ту систему кризову, яка є в автопромі треба застосувати весь інструментарій економічної політики. У Верховній раді сьогодні знаходиться промисловий пакет реформ, який включає першочергові законодавчі ініціативи здатні змінити економічну траєкторію промисловості, зокрема автопром”, — заявив Віктор Галасюк, народний депутат України.

На думку експерта, дуже важливим є системний перегляд митних тарифів в Україні, тому що сьогодні склалася абсолютно нездорова ситуація, коли значно вигідніше в Україну ввести готову продукцію, ніж ввести компоненти, сировину, матеріали для її виробництва. Держава не захищає українського виробника, а встановила правила гри, які витискають закордон українських промисловців, вважає депутат.

“При таких системних економічних кризах і помилковій економічній політиці, першими лягають високотехнологічні індустрії, до яких відноситься український автопром. Їх найскладніше відроджувати, але завдяки комплексному підходу: податкові стимули через індустріальні парки, дешевший кредит через експортно-кредитне агентства, додаткові ринки збуту через “купуй українське – плати українцям”, імпортозаміщення, зняття бар’єрів на вхід в українську економіку, безкоштовне приєднання до інженерних мереж і перегляд митних тарифів — це той комплекс, який дозволить до коріння змінити ситуацію в українській промисловості і зокрема в автопромі.

ссылка на видео: https://youtu.be/F1h7eVunZF4

Ваш отзыв

comments

Translate »