перший козацький

Хто сяде на трон в Харкові та Дніпрі? Соціологія і реалії виборів 2020. Олексій Якубін

Share Button

Політолог Олексій Якубін, даючи оцінку місцевим виборам в Україні, зазначив, що зараз українська політика високоперсоніфікована. На думку політолога, те, що ми бачимо на рейтингах партій на місцевих виборах, грає невелике значення.

Аналізуючи ситуацію з виборами мера Дніпра, експерт зазначив, що чинний мер Борис Філатов поки що випереджає свого головного опонента Загіда Краснова. Однак у другому турі, прогнозує політолог, зіграє велику роль дуже сильний антирейтинг Бориса Філатова, і він може програти вибори Загіду Краснову.

З приводу Харкова Олексій Якубін абсолютно впевнений, що переможе Геннадій Кернес з його абсолютною перевагою, і його боротьбою стане боротьба з самим собою.
-рус-
Политолог Алексей Якубин, давая оценку местным выборам в Украине сказал, что сейчас украинская политика сейчас высокоперсонифицирована, и что то, что мы видим на рейтингах партий на местных выборах, играет небольшое значение.

Анализируя интересную ситуацию с выборами мэра Днепра, эксперт отметил, что сейчас действующий мэр Борис Филатов пока что опережает своего главного оппонента Загида Краснова, но во втором туре сыграет очень сильный антирейтинг и Борис Филатов может проиграть выборы Загиду Краснову.

По поводу Харькова Алексей Якубин абсолютно уверен, что победит Геннадий Кернес с его абсолютным преимуществом, и его борьбой больше будет с самим

ссылка на видео: https://youtu.be/t3HHs-EsXik

Ваш отзыв

comments

Translate »