перший козацький

Идея Сороса оставить тут 12 млн рабов. Но эту землю заберут не американцы или евреи. Александр Мороз

Share Button

“Сьогодні свідомо держава нашою владою знищується. За дорученнями наставників, які знаходяться ясно де. У світовому уряді, у відділі кадрів Держдепу США… ” — зауважує колишній голова Верховної Ради Олександр Мороз, задаючи тон аналізу ситуації з можливою приватизацією та відкриттям ринку землі в Україні.
Перешкодою до нормального розвитку агропромисловості в Україні є не відсутність формального права власності на землю, але структура виробничих відносин. Більш того, на думку Мороза, сама ідея відкриття ринку землі за версією влади не має нічого спільного з національними інтересами України і навіть стосується зовсім не українців.

“… Складемо кошти всіх наших найбагатших олігархів в Україні… Розрахунок говорить, що, якщо брати по цінах реальних європейських цінах землю, то їхніх статків вистачить на 10% української землі. Тоді виникає питання, для кого ми готуємо ринок. І навіщо брехати людям, що це захищаються інтереси тих, хто проживає в селі…”

“Вони (американці, редакція)думають, що вони прийдуть, будуть власниками (землі), це ідея Сороса, тут залишити десь 12 мільйонів населення, земля буде у їх власності, тут будуть раби. Наше Міністерство освіти вже абсолютно нівечить систему освіти… Але земля не буде власністю, як де-хто вважає, американців, чи євреїв… Вони помиляються. Власниками вже приготовлені набагато більше коштів в Китаї для того, щоб цю землю прибрати до рук…”

ссылка на видео: https://youtu.be/VPti9FTQljs

Ваш отзыв

comments

Translate »