перший козацький

Импичмент Порошенко и жизнь на одной картошке ради МВФ. Протесты под Кабмином 24.04.2017

Share Button

24 апреля 2017 митинг под Кабмином прошла акция протеста без партийных знамен и какой-либо символики. Несколько тысяч людей, преимущественно пенсионного возраста, собрались у стен правительственного здания в полдень. Судя по плакатам в руках участников митинга, граждане протестовали против снижающегося уровня жизни, роста налоговой и тарифной нагрузки, девальвации доходов и цены, которую платит страна за кредиты МВФ.
Разговор с рядовыми участниками подтвердил содержание лозунгов и хотя названия структуры, которая организовала митинг, нигде не фигурировало, активист по имени Антон сообщил, что за акцию отвечает гражданская организация “Правда”.
Вне зависимости от лица организатора, мы не сомневаемся, что собравшиеся с удовольствием посмотрели бы как обитатели Кабмина выживут на пенсию в полторы тысячи гривен.
— укр —
«Ці тарифи нас вбивають; ЖКГ платіть самі; Ми вмираємо, ви жируєте» – з такими плакатами та закликами декілька тисяч людей, переважно пенсійного віку, зібралися у стін Кабінету міністрів України о 24 квітня.
Жодних партійних знамен, жодних емблем та логотипів — організатори мітингу виявилися приватними особами і, за їх словами, не представляли жодної з політичних сил, лише обурених несправедливістю та зубожінням громадян.

У акції, за інформацією організаторів, взяли участь близько п’яти тисяч людей, а крім соціальних вимог мітингувальники критикували залежність уряду від кредитів МВФ та можливе зняття мораторію на продаж землі.
Безумовно, такий масовий мітинг не міг зібратися цілком стихійно, але очевидним є те, що для більшості його учасників виголошені соціальні питання є не чимось абстрактним, а справжньою бідою, з якою вони стикаються щодня. І вони цілком щиро бажали б побачити, як наші міністри платитимуть по новим тарифами з пенсії в півтори тисячі гривень і житимуть на одній картоплі.

Николай Моисеенко (корреспондент), Дмитрий Вершинин (оператор) для Першого Козацького.

ссылка на видео: https://youtu.be/8uYCI8ZXPVc

Ваш отзыв

comments

Translate »