перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

“Изнутри разрушают нашу страну и Церковь!” Верующие поговорили с властью на Винничине

Share Button

12 березня в смт. Томашпіль віруючі дійшли хресною ходою до держадміністрації через розпалювання міжрелігійної ворожнечі за сприяння чиновників, порушення прав громадян, погрози священикам та тиск на віруючих для примусового переведення в ПЦУ.

“А ми сьогодні зсередини розрушаємо свою державу, свою Церкву, свій народ. Простіть, но така біль, що я не можу вже мовчати. Чому ми як такі відважні не ідемо на зброю, а ідемо б’ємо священиків, тих бабушок? Що ви творите?! Ідете на беззахисних, які моляться за Україну, за народ. Да, вони мирні, спокійні і не візьмуть до рук зброї. Но Христос над нами”, – промовив протоієрей Іоанн Журжик, настоятель храму села Отченашівка.

“Якщо сьогодні віддамо свою церкву на поругання, то яке майбутнє чекає наш народ?!”

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт пояснив: “Ми зібралися перед адміністрацією, щоб просити у влади допомогу. Щоб влада помогла нам в мирі пройти дні Великого поста, щоб могли молитись у своїх храмах, які побудували діди-прадіди. Це молитовне стояння, бо ми законослухняні громадяни нашої держави, щоб була злагода на нашій землі”.

“Політики цинічно підкуповують людей, щоб прийти і закрити храм, обвішати замками. Де це таке може бути, в наш час? І такі в нас політики нечесні, які цим займаються, хочуть підняти свій рейтинг. Бо нічого не треба вкладати – тільки підбурити народ. І прості люди не мають можливості де помолитись”.

ссылка на видео: https://youtu.be/Ka92L1xDBr0

Ваш отзыв

comments

Translate »