перший козацький

Эти люди победили всю ПЦУ-неправду: община УПЦ с.Оленовка устояла и выстроила новый храм

Share Button

“Багато людей були в нашій Церкві, і залишилися. Багато нових людей сумнівалися, не знали де Бог, патріотизм. І вони зрозуміли, що гарний християнин ніколи не може бути поганим громадянином. І наша Церква вчить, що заповіді Христові і заповіді-статті Конституції не пересікають одні одного”, – розповів настоятель захопленого радикалами храму УПЦ ієрей Олександр Гладиш.

“За словом святого благовірного князя Олександра Невського «Бог не в силі, а в правді». Князь перемагав воїнства зі своїм гаслом. А ці прості люди можливо не Олександр Невський, але по його слову вони також перемагають усю неправду”, – каже Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря) в оточенні вірних Церкви Христової.

16 січня 2019 року, під керівництвом голови РДА, близько 50-ти молодиків з #С14 та ВО “#Свобода” захопили Свято-Вознесенський храм Української Православної Церкви в селі #Оленівка на Чернігівщині та «провели ПЦУ-літургію». За свідченням жителів села, це відбулось за мовчазної згоди поліції.

Парфіянки храму УПЦ розповіли, як їх «переводили в ПЦУ», не гребуючи обманом та фальсифікацією протоколів. Розділивши всі скорботи, що випали на їх долю після візиту церковних рейдерів, очолюваних чиновниками доби Порошенка, люди знайшли сили та наснаги побудувати новий дім Божий.

Чернігівщина, 17 вересня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/VATWXlzF2_o

Ваш отзыв

comments

Translate »