перший козацький

Как торгаша из ПЦУ в Крыму бизнеса лишили. Руслан Калинчук (укр)

Share Button

Що за гоніння на віру влаштувала Росія в Криму?! Послухати наших надпатріотичних чиновників та таких само служителів ПЦУ і… А давайте поглянемо на ситуацію самі, без гасел, казок про “помсту за томос”, прискіпливо. Київський місіонер Руслан Калинчук пропонує розглянути тільки факти.

“До храму УПЦ КП, а тепер ПЦУ у Симферополі ніхто претензій не висловлював. Претензії є до комерційної структури у тому ж будинку, яка з 2004 року займає 112 кв.м для торгівлі кондитерськими виробами і ліками. І продовжувала б торгувати, якби не підвела елементарна жадібність”.

“А керівництво ПЦУ використала цю ситуацію, аби показати себе цілому світу як переслідувану церкву. Нажаль ці казки тиражують українські та найвищі американські чиновники. Чомусь не було від очолюваного Помпео Державного департаменту США заяв, щодо захоплення храмів Української православної Церкви та побиття її вірних”.

“Тільки повторюють, як мантру, що не було жодних захоплень, а є тільки добровільні переходи громад. А це тисячі людей, чиї права було попрано в реальності, а не фантазіях псевдопатріотів, які прикривають іменем Церкви звичайну комерційну діяльність з російськими паспортами”.

“Чи так має виглядати свобода совісті та рівність можливостей для всіх конфесій, стараннями Держдепу та їх посіпак в київських кабінетах?”

Київ, 7 лютого 2020

ссылка на видео: https://youtu.be/NTOHzbRKX3I

Ваш отзыв

comments

Translate »