перший козацький

Как в Крутах “активистам ПЦУ” дали отпор

Share Button

1 червня у селі Крути Ніжинського району прихильники нової церкви зробили чергову спробу примусом перевести громаду Української Православної Церкви в ПЦУ.

Перший Козацький звернувся за коментарем до секретаря Ніжинської єпархії УПЦ протоієрея Валерія Дашко:

“Групою людей, які не ходять до храму, були ініційовані збори. Не було законних підстав, люди виступали від імені релігійної громади. Відповідно, коли прийшла сама громада, почали не допускати в саме приміщення, вибираючи, кого пустити, а кого – ні”.

“Вони так і заявляли, що хочемо, щоб батюшка з громадою кудись переходив. Як збори не відбулися, вони зорганізувалися поза приміщенням і біля магазину щось голосували”.

“А громада храму в черговий раз висловила підтримку УПЦ та бажання лишатися в лоні Церкви під предстоятельством Митрополита Онуфрія”.

“Громада засудила спробу захоплення храму та підробки документів. Очевидно було, протоколи були підроблені на 200 з лишком осіб. Хоча можна було нарахувати 20-30 чоловік, які в церкву не ходили, але прийшли висловити бажання, куди громаді переходити”.

Член православної громади Свято-Михайлівського храму каже: “Мені дуже прикро, що у нас 5 років влади Порошенка привели країну до розколу”.

4 червня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/I4eUo3hyKBw

Ваш отзыв

comments

Translate »