перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Каплин: Наши тарифы завышены почти в 4 раза (укр)

Share Button

“Размеры тарифов реально завышены. У нас есть решение Комиссии Верховной Рады, где четко записано и подписал Насалик в 2015 году, что у нас тариф завышен в 3,8 раза”, – заявил член фракции БПП Сергей Каплин.

“Украина может перезагрузиться с марта-мая следующего года. Мы можем получить первый системный рост, а для этого нужно разогнать парламент, сформировать правительство. Если он не отдаст Юльке и Ляшко должность премьер-министра. Это главнее его противоречий с Порошенко. Тимошенко, как с Ющенко, сразу начнет процедуру импичмента, уменьшения полномочий Зеленского: только получит шанс – сразу нанесет смертельный удар”.

“Я выступаю за досрочные парламентские выборы… Но я очень боюсь, следующий этап – федерализация страны. Это путь к расколу страны”.

“Я инициировал отставку господина Ревы первым. Его оскорбительное заявление для граждан в Луганской и Донецкой области является покушением на государственную целостность”.

“Как министр, с таким опытом, будучи правой рукой, земляком, другом, одноклассником премьер-министра Украины, может заявить, что реально дать людям тринадцатую пенсию?! В Польше и то колеблются. У нас при долгах по основным социальным платежам, дефиците Пенсионного фонда, человек заявляет, что это возможно. Ну не может быть популистом министр в таком правительстве в такое время”.

Киев, Верховная Рада, 16 мая 2019

–укр–

“Можливо, нехай не в чотири рази на першому етапі, але зробити суттєвий крок назустріч зменшенню тарифів. Розміри тарифів реально завищені. У нас є рішення Комісії Верховної Ради, де чітко записано і підписав Насалик в 2015 році, що з точки зору структури утворення тарифу, у нас тариф завищений в 3,8 рази”, – заявив член фракції БПП, лідер “Соціал-демократичної партії” Сергій Каплін.

“Україна може перезавантажитись з березня-травня наступного року. Ми можемо отримати перший системний ріст, а для цього потрібно розігнати парламент, сформувати уряд. Якщо він не віддасть Юльці і Ляшку посаду прем’єр-міністра. Це головніше його протиріч з Порошенко. Тимошенко, як з Ющенко, відразу почне процедуру імпічменту, зменшеня повноважень Зеленського: тільки отримає шанс – відразу нанесе смертельний удар”.

“Я виступаю за дострокові парламентські вибори. Я однозначно дуже багато зробив для України за 4 роки… У нас є підтримка. Але я дуже боюся, після банкрутства всіх ідей, наступний етап – федералізації країни. Це шлях до розколу країни”.

“Я ініціював відставки пана Реви першим. На фоні гострої загрози федералізації, необхідності реінтеграції Півдня і Донбасу, поновлення єдності суспільства, його образлива заява для громадян у Луганській і Донецькій області є замахом на державну цілісність”.

“Він, як голова профспілок, як один з соціальних лідерів країни, що зробив? Нічого. А зараз наведу приклад 13-ої пенсії. Як міністр, з таким досвідом, будучи правою рукою, земляком, другом, однокласником прем’єр-міністра України, може заявити, що реально дати людям тринадцяту пенсію?! У Польщі і те вагаються. У нас при боргах по основним соціальним платежам, дефіциті Пенсійного фонду, людина заявляє, що це можливо. Ну не може бути популістом міністр в такому уряді в такий час”.

Київ, Верховна Рада, 16 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/vsihsARvjCk

Ваш отзыв

comments

Translate »