перший козацький

Кива и Бойко о призывах убить Зеленского Фединой и Зверобой

Share Button

“Неможливо, щоб були заклики до дій проти Президента, і проти будь-якого громадянина. Правоохоронні органи повинні надати відповідну оцінку. Це роздмухування ненависті – візитна картка попередньої влади. Вона, на жаль, є і в сьогодняшній владі. Коли стає питання примирення, потрібно бути принциповим: прийняли рішення розводити війська – давайте їх розводити. Всі люди цього хочуть. Це прямий шлях до миру”, – вважає співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) у Верховній Раді України Юрій Бойко.

“Не треба йти на поводу націоналістичних партій, які використовують цю тему, щоб підвищити свій рейтинг”.

“Роздмухування ненависті на 5-каналі – ми звернемось до правоохоронців. Коли такі закиди ідуть – припинити громадянство українців Донбасу в ефірі «5 каналу», хочу побачити, як принципово буде вести себе Нацрада по телебаченню”.

“Я вважаю, що правоохоронна система зобов’язана негайно відреагувати на подібний заклик до вбивства Гаранта. Якщо цього не зроблять – це позиція усієї системи і це ОПГ. Має бути чітка реакція Міністра внутрішніх справ, Генпрокурора. Бо народні депутати фактично закликають до вбивства Президента України! Це ще один путч в нашій країні?!” – заявив депутат ОПЗЖ Ілля Ківа.

Депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Микола Скорик нагадав, що депутат «Европейської солідарності» Софія Федина в перший сесійний день заявила, що ратифікація римського статуту призведе до підсудності більшості наших учасників АТО та ООС Гаагському трибуналу.

“Вона апріорі визнала, що частина людей, які там перебувають, коять військові злочини. І Україна має їх покривати. Закон має бути один для всіх! Не залежно, вважає він себе активістом чи просто український громадянин”.

Київ, Верховна Рада, 30 жовтня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/sxG7HDLU7vI

Ваш отзыв

comments

Translate »