перший козацький

Лекции православного психолога об отношениях и семье в Киеве. Где и как послушать?

Share Button

Приходите 11 августа на лекцию Николая Дидух о психологии гармоничных отношений между православными мужчиной и женщиной! 13.00, Киев, ул. Шелковичная, 39/1.

Приходьте 11 серпня на лекцію Миколи Дідуха про психологію гармонійних відносин між православними чоловіком і жінкою! 13.00, Київ, вул. Шелковичная, 39 / 1.

“В цьому курсі лекцій я буду розповідати про те, як правильно з психологічної точки зору в узгодженні з Божими заповідями вести себе молодій дівчині, щоб знайти своє кохання. Щоб зав’язати стосунки, щоб вибороти правильні цінності в цих стосунках, щоб знати свої обов’язки та свою відповідальність…”

Дощ не завадив кільком десяткам людей дочекатися виступу психолога Миколи Дідуха з анонсом його циклу лекцій про стосунки між чоловіками та жінками, сімю та пошук психологічної гармонії згідно з цінностями православної людини. Презентація циклу відбулася біля храму Святителя Михаїла у Києві, за адресою вул. Шелковичная, 39 / 1.

Саме тут у неділю, 11 серпня, о 13.00 пройде перша лекція.

“Розвію вам один міф. Всі вважають у нашому суспільстві, що жінка це слабка половина. Насправді, жінка як фізіологічно набагато сильніша за чоловіка, так і психологічно. Якби чоловік переживав те, що переживаєте кожного місяця, чи не дай Бог родив би, його нервова система і фізіологія була б мяко кажучи дуже сильно порушена. Ваша енергія психічна, емоції, на порядок вища. Тільки ви, жінки, можете зробити з чоловіка президента, або закатати в асфальт…”

ссылка на видео: https://youtu.be/cEbOVK1bxJc

Ваш отзыв

comments

Translate »