перший козацький

Масове отруєння дітей свинцем в Черкасах. Чому це сталося? Святослав Протас

Share Button

Святослав Протас, почесний голова ГО «Ін-т громадського здоров’я», екс-заступник глави Державної санітарно-епідеміологічної служби України розповів причини інциденту отруєння дітей у школі міста Черкас.

На думку експерта, отруєння дітей пов’язано зі знаходженням під голим небом цистерни з-під бензину на території військової частини, яка знаходиться біля школи. Це є порушення санітарних норм, вважає Протас.

Експерт наголосив, що було проведена експертиза ґрунту, як на території школи, так і на території військової частини, яка виявила високу концентрацію свинцю, який при нормальних умовах там не повинен бути.

“Тобто на сьогодні основна теорія, яка буде ще опрацьовуватись в рамках і кримінального розслідування, яке проводить поліція за цим фактом, мова йде про те, що можлива або аварійна ситуація, або людський фактор, це бажання військових заробити копійчину збільшивши число бензину 76 до 95 шляхом розбавлення забороненим…свинцем. Десь його, можливо, розлили і в ранці під дією сонячних променів, за допомогою вітру, випари цього високолетючої токсичної речовини спрямувались в сторону школи. Тому, звичайно, діти вдихаючи це повітря потравилися.”

Протас дав поради як вивести свинець з землі та організму отруєних дітей.

14 мая, 2018 год, пресс-центр РИА Новости Украина

ссылка на видео: https://youtu.be/di6YHSZ10KA

Ваш отзыв

comments

Translate »