перший козацький

Ми беремо лише реальні свідчення очевидців обстрілів на Донбасі. Роман Авраменко

Share Button

“Наша загальна стратегія, що до роботи з Міжнародним кримінальним судом — це по-перше надати докази того, що на території України відбувається збройний конфлікт міжнародного характеру”, — заявив Роман Авраменко, дослідник воєнних злочинів ГО “Thuth Hounds”.

Дослідник звернув увагу, що у своїй польовій праці “Thuth Hounds” використовували реальні свідчення очевидців, взяті з перших рук, з перших вуст. Було принципово важливо говорити тільки з очевидцями обстрілів, а не з тими, хто ховався у бомбосховищах і нічого не бачив. Команда була присутня на місцях обстрілу, де задокументовували результати обстрілів, залишки снарядів, сліди від осколків, робився аналіз супутникових знімків.

“Якщо Міжнародний кримінальний суд відкриє розслідування по Україні і буде розглядати справи, де злочинцями будуть українські військові, то ви можете собі уявити з якою потужністю пропагандиська машина Російської Федерації з кожного цього випадку роздує до подій світового масштабу і буде говорити про те, що кривава хунта вбиває людей”, відмічає Авраменко.

Експерт зауважив, що найголовніше з їх праці те, що видеться хроніка війни. На думку дослідника, люди забувають, те, що трапилося з ними, воронки заростають травою, засипаються землею, люди вставляють вікна, відбудовують свої помешкання.

ссылка на видео: https://youtu.be/WMopSNyX2O8

Ваш отзыв

comments

Translate »