перший козацький

Митропит Павел после обысков СБУ (укр)

Share Button

“Вночі мене сповістили, що будуть обшуки в Лаврі, моєму будинку, господарстві. Я живу в тільки в Лаврі – якщо хтось хоче побачити як – я завжди запрошую журналістів. Сьогодні були в будинку, який числиться на мені, але з 2013 року я там жодного разу не був. В 2014 році цей будинок був розграблений: винесли п’ять ікон і горілку. Коли звертався до прокурора, хотів повернути ікони – ніхто не звернув уваги. Сьогодні відвідали”, – заявив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Митрополит Павел нагадав, що Філарет Денисенко, чи будь-яка інша людина не є «конфесіями», образу яких йому закидає СБУ по вказівці президента Порошенко.

“Розборки в тім, що я нібито обідив Михайла Антоновича Денисенка. Я його не обідив – я сказав слова святого Письма: якщо людина чинить погані вчинки, розділяє Церкву, благословляє людей на війну – вона є сином диявола. Не більше, ні менше”.

“Я в святій соборній апостольській Церкві. Іншої не признаю. Хіба Президент возглавить майбутню Церкву. Пам’ятаю, він просив, щоб ми, і особисто я, звертались до патріарха Кирила – зняти анафему з Філарета і надали автокефалію. Я сказав, що буду старатись. Ми з ним спілкувалися, але він змінив потім свій напрямок і почав спілкуватися зі Стамбулом. Вони їм обіцяють, що сьогодні, завтра буде автокефалія. Будь ласка, хай об’єднуються між собою, хай отримують, а в нас уже все є”.

“Мене дивує інша справа: роблять обшуки за такою статтею. Але чому йти в господарство? Що, корови – терористки, вівці? Що шукати там? Я не проти, хай шукають. Можливо, кому навесні треба буде навозу, то будете знати, де його взяти для своєї грядки”.

“Не хотів би виділяти, але Прямий канал, ZiK-канал: ви покажіть спочатку своїх босів дачі, маєтки. А Прямому каналу нагадаю, що той будинок продається. Якщо купите – розвеземо з вами по дитячих будинках. Це те, що я планував, що роблю і буду робити”.

Київ, 30 листопада 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/SsGe_NDdvZU

Ваш отзыв

comments

Translate »