перший козацький

Молитовне стояння в Луцьку біля ОДА за права віруючих

Share Button

28 лютого у Луцьку, навпроти приміщення ОДА, відбулося загальнообласне молитовне стояння на захист прав віруючих Української Православної Церкви на тлі незаконних “переводів” та захоплень храмів. Участь прийняли віруючі та духовенство Волинської та Володимир-Волинської єпархій.

“Під час захоплення наших храмів були зафіксовані кричущі випадки розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, образи почуттів громадян у зв’язку з їх релігійними переконаннями, подання викривленої інформації про нас та злочинна бездіяльність правоохоронців”, – зачитав звернення вірян та священників отець Володимир Ровінський, настоятель храму Почаївської ікони Богородиці в Ковелі.

“Поки після отримання томосу ПЦУ триває з’ясування їхнього статусу та визнання, представники УПЦ КП, користуючись слабкою обізнаністю своїх прихильників, здійснюють захоплення нашого майна. При цьому рейдери готують протоколи збору, долучаючи до них представників органів місцевого самоврядування, ставлять печатки сільських рад”.

“Незрозуміло, навіщо приймався закон 4128-д, якщо його положення не дотримуються. У найбільш вражаючих інцидентах представники місцевої влади особисто нападають на храми УПЦ, зрізають замки, часто у присутності правоохоронців. Розлад та безлад вийшли за межі церковних питань. Руйнується мир у селах!”

“Ми вимагаємо зупинити беззаконня, притягнути до відповідальності чиновників, які брутально втручаються у релігійні справи та особисто захоплюють храми. Поліції припинити бездіяльність, коли відверто б’ють людей!”

Луцьк, 28 лютого 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/P8O5npY9Nec

Ваш отзыв

comments

Translate »