перший козацький

Мужчина убегает не от женщины, а от непонимания, что происходит. Психолог Дидух. Лекция (укр)

Share Button

Ця зустріч, за ініціативи руху православних громад України, козацтва та благословіння митрополита Антонія, присвячена психологічним особливостям, які ми усі переживаємо у стосунках з партнером.

Друга лекція присвячена вже саме подружньому життю. Вже пройдений ритуал таїнства шлюбу, а що далі?

Пояснює психолог, доктор психологічних наук, віце-президент товариства психологів Микола Дідух.

“Дві визначальні цінності у стосунках між чоловіком і жінкою. Для чоловіка – відповідальність. Для жінки – вона повинна бути справжньою цінністю в очах чоловіка: від зовнішності, від сердечних якостей – добороти, ніжності, турботливості, до духовних якостей”.

“Пара буде щасливою, якщо чоловік може мати вищий рівень свідомості, ніж жінка. Дівчатам з вищою свідомістю не вдасться ні шантажом чи маніпуляцією, ні добротою чи терпінням змусити чоловіка ходити з вами в церкву. А жінки більш адаптивні та швидше можуть підтягнутися”.

“Коли жінка намагається змінити чоловіка, він може спитися, знаходить коханку або як мінімум затримується на роботі – втрачає бажання повертатися додому. Чому? Чоловік відповідає «не дає мені спокою, не дає відпочити»… Спокій сім’ї порушується емоціями, які у жінок домінують. Але жінка має підтримувати міф, що чоловік – голова, а дружина – шия”.

“Щоб шлюб був успішний, достатньо, щоб жінка поважала свого чоловіка, а він її любив… Не відкривайте “другий фронт” вдома”.

Київ, 15 вересня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/appI6t5oel4

Ваш отзыв

comments

Translate »