перший козацький

“Мы готовы защищать власть от давления ПЦУ”. Верующие Барановки. ВРЕМЯ ОТВЕЧАТЬ #21

Share Button

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ міста Баранівки на Житомирщині протоієрей Роман Клим бачив, як прихильники ПЦУ зневажливо розмовляють з мером міста: тиснуть і фактично блокують його роботу. На нараді з керівництвом міста священик запропонував:

“За що ви їх терпите? Якщо ви не можете дати їм раду, то ми кожен день будемо ходити з вами на роботу і зустрічати їх, як вони нас.

На недільну службу нас було більше 300 чоловік у храмі…”

10 березня, в Прощену неділю, сотні активістів ПЦУ атакували храм. Депутат Олег Ковальський, представник Радикальної партії Олега Ляшка, спровокував цей напад, влаштувавши «віче». Він фактично назвав Церкву ворогом народу, якому “тут не місце”. І “перемовин з ворогом бути не може”, йдемо “закріплювати” за собою храм.

Неймовірно, але відверте нехтування законодавством, розпалення релігійної неприязні та ворожнечі (що карається від штрафу до ув’язнення строком до 10 років) відбувалося у присутності представників державної влади регіону усіх рівнів: від голови ОДА до депутатів і мера міста.

“У храмі було страшне побоїще. Нас почали гнати, викидати з храму, взагалі за ворота. Я не тільки монахиня. Мене обзивали ФСБ-шницею, хоч народилась в Україні. Я мати загиблого воїна АТО – такі посвідчення не дають ФСБ. Я маю право в своїй державі молитись спокійно!” – розповіла інокиня Димитрія (Пасевич).

“Такого не може бути в правовій державі”, – переконаний отець Роман.

Віряни храму проголосували одноголосно за вірність УПЦ та Митрополиту Онуфрію.

Ми будемо спостерігати за подіями в Баранівці та сподіваємось на розважливість влади.

ссылка на видео: https://youtu.be/ZYle5TihJVA

Ваш отзыв

comments

Translate »