перший козацький

На 20% вырастут тарифы на тепло и горячую воду, как минимум. Александр Сергиенко (укр)

Share Button

Левова частка вартості нашого тепла і гарячої води – це вартість газу, пояснює директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста”, юрист, к.ф.м. Олександр Сергієнко.

“85% – складова вартості газу в ціні централізованого гарячого водопостачання. Такий показник буде до 1 листопада. Далі ситуація буде ще більш болючою. Бо при такій складовій, зростання на 23,5 % відразу дасть мінімум на 20% зростання тарифу на теплову енергію та гарячу воду. А це потягне і інші тарифи – значна частина електроенергії виробляється на газових котлах”.

“В 2018 році на субсидії пішло 71 млрд грн, а у 2013 році на субсидії виділяли 1,9 млрд грн – зростання в понад 35 разів. Це означає, що витрати держдбюджета на соцзахист зросли в 35 разів. Неважко здогадатися, що буде далі, коли підніметься вартість комунальних платежів”.

“Намагання уряду підвищення мінімалки чи більш драконівські правила видачи субсидій – це їх не спасе. 55 млрд на субсидії, які закладені в бюджет-2019 явно недостатньо. Мабуть на кінець року вийдемо на 100 млрд грн на покриття субсидій! Інакше неможливо уявити, як компенсувати шалене зростання вартості газу”.

Київ, Голос.UA, 22 жовтня 2018

Киев, Голос.UA, 22 октября 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/tMfpmBa-v0k

Ваш отзыв

comments

Translate »