перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

На Галичине места для всех не хватит. Михаил Папиев (укр)

Share Button

Депутат фракції “Опозиційний блок” Михайло Папієв пояснив, чому Парубій не виносить на розгляд у другому читанні Виборчий кодекс, який вже пройшов перше. Інакше на осінь кандидати підуть на вибори за відкритими виборчими списками.

“По одній причині: він же знає, що нікуди не пройде по округу. А на Галичині для всіх міста не стане. Там вже Петро Олексійович зайняв усі постаменти. А на тому полі і Самопоміч, і Свобода – там немає стільки посад депутатів, щоб обратись від тої території”.

“Тому вони в розпачі. Не знають ще, хто буде Генеральним прокурором і куди їм тікати. Не так багато місць лишилось, куди їм тікати”.

“Парубій і ця зграя, які розказують, що вони коаліція, не виконали жодного пункту коаліційної угоди. Немає сьогодні закону про відкриті виборчі списки, немає закону про тимчасові і спеціальні слідчі комісії, немає про Президента України, про всеукраїнський та місцевий референдуми. Тобто це такі пустомєлі, які обманюють людей”.

“На щастя, ці вибори показали, що їх час завершується. Сьогодні вже мало кого можна обманути”.

“Збільшення ЦВК наносить збитки Україні в особливо великих розмірах. А коли Парубій ставив на голосування закони які не пройшли Комітети? Ставив закони, які не мають експертного висновку наукового управління. Кнопкодавство було. Відповідні звернення почнуть розглядати, якщо влада не буде заангажована”.

Київ, Верховна Рада, 14 травня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/KkUlUT3GTlo

Ваш отзыв

comments

Translate »