перший козацький

Напряжение в Тихом Океане никуда не делось. Николай Белесков (укр)

Share Button

Заступник директора Інституту світової політики Микола Бєлєсков аналізує ситуацію в Індійсько-Тихоокеанському регіоні, Близькому Сході, а також в США.

“За 2018 рік відбулася стабілізація відносин між Китайською Народною Республікою та Японією. Це важливо, бо ці відносини – одна з осей в регіоні”.

“Стабілізувались відносини КНР з Індією у питанні Тибету, але недовіра та протистояння зберігається в Індійському океані”.

“Умовно стабілізовані відносини КНР з країнами Південно-східної Азії. Але країни не вірять Пекіну і розвивають свій військовий потенціал: це В’єтнам, Індонезія, Філіппіни”.

“В 2018 році конфронтація між США і КНР лише поглиблювалася. В 2019 році угода між Вашингтоном і Пекіном щодо взаємодії у торгівельно-економічній сфері не зламає систему протистояння”.

“Близьких Схід цього року залишиться лідером світу по кількості криз і загальній нестабільності”.

Експерт відзначив, що Росія вкладає великі кошти в модернізацію армії, але втрачає інструменти впливу на інші країни. Що створює небезпечне середовище. Ніхто не гарантує, що не виникне бажання застосувати нарощуваний військовий потенціал.

Київ, Главком, 14 січня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/GjMC5c61DOI

Ваш отзыв

comments

Translate »