перший козацький

Не обслуживать клан во власти, а вернуть страну в рамки Конституции. Плотников (укр)

Share Button

“Якщо характеризувати Конституцію, то вона майже бездоганна – взірець конституцієтворення. Взірець того, як треба приймати положення, що стосуються соціальної держави, прав та свобод громадянина. Але нажаль ці бездоганні положення не реалізуються на практиці”, – сказав заступник Голови партії “Соціалісти” Олексій Плотніков.

“По суті нічого не змінилося за роки незалежності і фактично у нас будується дикий капіталізм, так звана неоліберальна модель, яку нав’язують ззовні. В першу чергу – міжнародні валютні фінансові інституції, за якими нічого немає соціального, за якими виживають найсильніші, ухилятися від сплати податків – це майже геройство і багато тих негативних речей, які не є нормальними в цивілізованому світі та стають нормою у нашій державі”.

“Чомусь влада соромиться соціальної держави, соромиться тих положень, які прописані в Конституції, хоча за всіма критеріями влада повинна виконувати ці положення”.

Політик зазначив, що ООН наводить жахливі дані, визначаючи, що в Україні 80% населення за межею бідності. Структура використання доходів населення свідчить, що 40% доходу іде на їжу, 40% на комунальні послуги “і лише 20% залишаться, щоб, як полюбляє казати наш Президент, злітати у Відень кави попити”. В розвинутих країнах Європи лише 5-7 % доходів витрачається на їжу.

“Це жахливий показник бідності, який нічим не можна виправдати, крім того, що політика діючої влади антисоціальна. Про яку соціальну справедливість можна вести мову? Фактично мова йде навіть не про порушення, а про плюндрування Конституції України з боку влади”.

“Ми повинні повернути країну в конституційні норми, захистити реалізацію права на гідне життя, на медичне обслуговування, право на освіту і інші базові принципи, які прописані в Конституції і знаходяться в будь-яких країнах, що орієнтовані на інтереси громадян, а не обслуговування того клану, який прийшов до влади”.

Київ, 27 червня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/uPEqJ5bdJdo

Ваш отзыв

comments

Translate »