перший козацький

Ни один Президент не делал религию своей предвыборной агитацией. Александр Долженков (укр)

Share Button

“Я не підтримую формування державної політики, спрямованої на підтримку одної конфесії. Ви ж подивіться, що підписано між Україною та патріархом Варфоломієм. «Будемо всіляко сприяти, всіляко підтримувати». А інших не існує в Україні? Вибірковість породжує дискримінацію, протиріччя, суперечки. Ми роз’єднуємо країну”.

Зважаючи на реалізацію закону про зміну підлеглості релігійних громад (№4128), що приймався наче для впорядкування, а на справі – для полегшення переведення парафій УПЦ до ПЦУ, поцікавились в опозиційного депутата Олександра Долженкова про перспективи скасування цього закону.

“Нажаль, Конституційний суд готує відмову у відкритті провадження. Але ми будемо робити нове подання, доки суд не почне розгляд цього питання. Бо воно є суспільно важливим і значущим. Ми проти розпалювання будь-яких конфліктів”.

“Наша вимога – невтручання держави в справи церкви, як це передбачено в Конституції… Навіщо ці питання використовувати у передвиборчій агітації? Цього жоден Президент не робив, а цей вже ні перед чим не зупиняється: лізе і в мову, і в релігію!”

“Конституційний суд політично вмотивований. Щоб бути запобіжником, цей суд не має призначатись представниками влади: ані Верховною Радою, ані Адміністрацією Президента. І тоді він буде незалежним органом”.

Київ, Верховна Рада, 8 квітня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/svbp68H-sKo

Ваш отзыв

comments

Translate »