перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Новый бюджет Украины: они крадут у всех, от пенсионеров до детей-инвалидов. Михаил Папиев (укр)

Share Button

“Самий головний показник соціальної стабільності в державі – це прожитковий мінімум… Якщо він занижений в 2,5 рази, це означає, що кожен наш пенсіонер не доотримує півтори пенсії своїх. Питання до Кабінету міністрів, а ви куди діваєте ці гроші, куди вони йдуть?! Тобто люди заробили пенсію, це гарантована Конституцією виплата. На підставі якої норми, закону ви її занижаєте? Фактично, ви у пенсіонерів крадете гроші, бо це їхні кошти”, – пояснив народний депутат з ОПЗЖ Михайло Папієв.

“Це ж стосується і соціальних допомог багатодітним, інвалідам, дітям з інвалідністю.

Як пояснити пенсіонерам зарплату в мільйон в день? Наглядові ради: ці «коболєви» отримують від держави на свої фіктивні премії та інше. По сумі видатки на школи, лікарні усього району це один Коболєв”.

“50% державного бюджету, а це власність народу – платники податку дають гроші, які мають суспільне спрямування, кинуто фінансовим спекулянтам у т.зв. ОВГЗ. Це кормушка, на якій Мінфін, Кабмін, НБУ заробляють мільярди разом з фінспекулянтами. Ніде в світі ви на депозиті не отримаєте більше 0,5%. А минулого року платили по 18%!

Наші люди оцим фінансовим спекулянтам і корупціонерам з Кабміну і Нацбанку платять ці гроші. А потім Гонтерєви їдуть у Лондон і купують собі маєтки і гарно живуть за рахунок українського народу”.

Київ, 15 вересня 2020

Ваш отзыв

comments

Translate »