перший козацький

Офіційна програма святкувань 1030-річчя Хрещення Русі. Архієп. Климент. УПЦ

Share Button

Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент розповів про особливості святкування з нагоди 1030-літнього ювілею Хрещення Русі та Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

“Традиційно за церковним календарем день хрещення нашої землі та пам’ять князя Володимира відзначається з 27 на 28 липня. Традиційно ми очікуємо велику кількість гостей як з України, та і з-за кордону. 27 липня головні урочистості розпочнуться о 13:00 на Володимирській гірці, де Блаженніший Митрополит Онуфрій, у співслужінні з ієрархами УПЦ та численними представниками інших Помісних Церков та тисячами віруючими ропочне молебень з проханням про благословення для України та нашого народу. О 13:30 розпочнеться Великий Хресний хід, попереду будуть пронесені вулицями Києва святині, які пов’язані з подіями Хрещення”.

“Святині будуть знаходитись в Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври і доступ до них буледе цілодобовий і з 27 по 28 липня буде поруч з ними сзвершуватись молитва”.

“28 липня о 9 ранку буде кульмінація святкування і це буде повязано з Божественною літургією, яку очолить Митрополит Онуфрій у співслужінні численних гостей з Помісних Церков”.

“Десятки тисяч наших вірян з усіх куточків України мають бажання приїхати до столиці 27 липня. Надходить інформація про те, що представниками місцевої влади штучно блокується транспортування наших людей. Попри ці прикрі факти, віруючі Української Православної Церкви обов’язково прибудуть до Києва і жодні перепони, як і в минулі роки, не зможуть зупинити наших вірян отримати духовну підтримку, взяти участь у спільній молитві за мир і благословення Батьківщині та її народу на Володимирській гірці та під час Хресної ходи”.

“На вулиці Трьохсвятительській будуть встановлені пропускні пункти, за повідомленням полійції, і можна буде дістатися до площі перед пам’ятником князю Воломдимиру. Будуть також встановлені екрани, допомагаючи побачити, що відбувається в центрі молебну”.

Київ, УНІАН, 25 липня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/CoQ3pGJqN_c

Ваш отзыв

comments

Translate »