перший козацький

Осада храма УПЦ в Погребах. “Патріотичні пісні” против молитв

Share Button

17 березня Торжество Православ’я в Погребах Київської області ледь не стало торжеством беззаконня. «Час відповідати» продовжує слідкувати за подіями навколо Свято-Успенського храму де протистояння парафіян активістам ПЦУ може закінчитися силовим захопленням церкви.

Голова юридичного відділу Броварської єпархії УПЦ Олексій Носенко розповів про погрози, які отримує настоятель храму.

Наприкінець Божественої Літургії до Погребів приїхали невідомі радикали, які розпочали штовханину, лунали провокаційні заклики. У храмі прихильники «переводу» парафії до ПЦУ намагалися зірвати службу, перекричати молитви СУГС та гімном України.

Викликана поліція вивела всіх з храму за ворота. Молебень православні змушені були служити біля воріт храму. Прихильники ПЦУ також згуртувались – для виконання народних пісень.

Серед жителів села активісти “переходу” розповсюджували агітаційну передвиборчу літературу одного із кандидатів у Президенти України.

За результатами переговорів між вірянами та активістами і радикалами було досягнуто домовленості розглянути конфліктне питання у юридичному полі.

Команда програми «Час відповідати» й надалі буде тримати в об’єктиві події сьогодення парафій Української Православної Церкви, які піддаються тиску з боку влади та радикальних організацій.

Підписуйтесь на наш канал та дізнавайтесь першими про те, про що інші мовчать.

Погреби, 17 березня 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/YdVwrrlwT88

Ваш отзыв

comments

Translate »