перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Оцінка землі — нормальний механізм правління земельними ресурсами. Олександр Серпєнко

Share Button

“Вартість землі в будь-якому місці, тим паче в мегаполісі, постійно зростає, якщо місто розвивається, а Київ розвивається, це ми бачимо по зростанню київського бюджету, він щороку дає колосальний приріст, тобто є економічне зростання, значить вартість будь-якої ділянки в місті, вона зростає”, — заявив Олександр Серпєнко директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста”.

Експерт відмітив, що коли видається земля в оренду або продається або приватизується, то сума купівлі-продажу не може бути нижче нормативно грошової оцінки. Оцінка землі дуже велика процедура, але нормальний механізм управління земельними ресурсами, вважає Серпєнко.

“Слід розширити пільги, надавати пільги будь-яким закладам домашнього харчування, за винятком може дуже дорогих ресторанів в готелях, але будь-який заклад громадського харчування він виконує соціальну функцію. Він є громадським простором і якщо визначити категорії громадських просторів, а це має зробити статут міста Києва новий, який зараз розробляється, там є окремий розділ громадський простір, так от, для громадських просторів, теж ймовірно треба робити такі пільги щодо оплати на землю”.

27 лютого, 2018 рік, прес-центр РІА Новини України

ссылка на видео: https://youtu.be/352UYePf0BY

Ваш отзыв

comments

Translate »