перший козацький

Політика розвалу, яку не витримає Київ та Україна. Олексій Кучеренко

Share Button

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко прокоментував три основні гарячі теми останніх днів.

З приводу відмови “ДніпроАзот” виробляти рідкий хлор для знезараження води:
“Це приватна структура. Не відрізняється від інших бізнесових груп. Цей конфлікт – реакція на цінову політику НАК “Нафтогаз” та уряду на ціну на газ. Їх діяльність стала збиткова і вони прийняли рішення призупинити діяльність. Вони нікому не зобов’язані заганяти себе в збитки. Виник дефіцит хлору. Уряд за рік знав цю ситуацію і мляво зреагували. СБУ оголосила що починають займатися посадовими особами – тупий тиск на усіх. Робить це тупо і неефективно, яка служба, така і політика”.

“Є певні економічні домовленності, які дозволили власникам оголосити, що вони готові відновити виробництво. Якщо це монополія, то треба було готуватись”.

“Те, що законтрактували сьогодні в Румунії та інших країнах, це дуже невеликі обсяги – вони не покриють дефіциту. Це треба було робити набагато раніше”.

“А водоканалам є де покопатися в своїй собівартості: вони в своїх тарифах так само погуляли за останні роки в 2-3 рази збільшивши їх”.

З приводу можливих протестів щодо плати за новою ціною за проїзд:

“Не розумію, як поліція буде допомагати кондукторам зтягувати штрафи – вони самі на межі довіри суспільства. А якщо “зайців” буде хвиля?.. 1100 грн на місяць на проїзд тільки одного члена родини забагато. Це як в комунальці, значить немає довіри до цього рішення. Славетний боксер вчергове показав,що не може спрогнозувати, не розуміє, що в Києві відбувається. Він далеко – святкує в Америці свій День народження. Це якась група людей, яка створює додаткові фінансові потоки для себе”.

“В Києві, окрім гасел про реформування та парадів і марафонів, абсолютно нічого в плані модернізації інфраструктури не робили. Рівень управління містом з боку Кличка, його так званої команди і депутатів зовсім неадекватний проблемам. Те, що я виграв суд по тарифам у них – Спілка власників житла довела, що усі київські тарифи на утримання житла незаконні – є свідченням рівня непрофесійності і нездатності управляти містом. Будуть вибори – можуть ще футболіста спробувати, але здається треба і мозок киянам включати”.

“З приводу ремонту столичних доріг та мостів:

Це не подвиг, за наші ж гроші бюджету і з половинним відкатом ремонтувати ці дороги… Це ремонти, які з мером при здоровому глузді робляться день, два, три. Шулявський міст на 1,5 роки – це виключно показати киянам роботу, “ми почали і давайте продовжимо грабувати місто Київ”.

“Дивлюсь на Україну, на місто Київ: ми не витримаємо такої політики – розвалені усі державні інститути”.

Київ, Голос.UA, 20 червня 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/sKZF3TWiyzU

Ваш отзыв

comments

Translate »