перший козацький

Порошенко програє другий тур любому кандидату – соцопитування. Олексiй Антипович

Share Button

“60% готові прийти на виборчі дільниці. 21% підтримають Юлію Тимошенко, 11% готові підтримати Володимира Зеленського, по 10% проголосують за Петра Порошенка та Анатолія Гриценка, майже 9% – за Юрія Бойка”, – заявив керівник Соцiологiчної групи «Рейтинг» Олексiй Антипович.

Експерт відзначив, що інші кандидати користуються підтримкою менше 10 процентів: Олег Ляшко (7,6%), Святослав Вакарчук (5,5%), Євген Мураєв (5,1%) та Рабінович Вадим (3,7%), Шевченко Олександр (3,3%) та Андрій Садовий (2,9%).

“Зеленський через запит на нові обличчя має досить високий рейтинг. З вересня місяця бачимо активну рекламну кампанію відомого телевізійного серіалу і вона діє. Рейтинг зріс до 11% і тримається. Юрій Бойко тримає позиції. Мураєв має пристойний результат для політика, який щойно появився в гонці”.

“Тимошенко виграє в усіх регіонах, крім Донбасу, де поступається Бойку. На Галичині Гриценко тримає з нею хорошу конкуренцію, а у Києві – Петро Порошенко”.

“Лідером антирейтингу традиційно є Порошенко – за жодних обставин за нього не проголосують 51,4%. На другому місці за цим показником – Арсеній Яценюк із 27,6%, на третьому – Тимошенко з 27,5%”.

“20,1 % вірять, що Юлія Тимошенко стане наступним Президентом, і 13,9% очікують, що ним стане Порошенко. Цікаво, що незважаючи на нижчий рейтинг, українці вірили, що саме Порошенко переможе у виборах”.

“Другий тур президентських виборів. Ми задали декілька пар з кандидатів, які мають реальні шанси потрапити у другий тур. Тенденція одна: Тимошенко виграє в усіх заданих нами парах, а Порошенко програє в любій парі”.

Київ, УНІАН, 13 листопада 2018

–рус–

“60% готовы прийти на избирательные участки. 21% поддержат Юлию Тимошенко, 11% готовы поддержать Владимира Зеленского, по 10% проголосуют за Петра Порошенко и Анатолия Гриценко, почти 9% – за Юрия Бойко”, – заявил руководитель Социологической группы «Рейтинг» Алексей Антипович.

Эксперт отметил, что другие кандидаты пользуются поддержкой менее 10 процентов: Олег Ляшко (7,6%), Святослав Вакарчук (5,5%), Евгений Мураев (5,1%) и Вадим Рабинович (3,7%), Шевченко Александр (3,3%) и Андрей Садовый (2,9%).

“Лидером антирейтинга традиционно является Порошенко – ни при каких обстоятельствах за него не проголосуют 51,4%. На втором месте по этому показателю – Арсений Яценюк с 27,6%, на третьем – Тимошенко с 27,5%”.

“20,1% верят, что Юлия Тимошенко станет следующим Президентом, и 13,9% ожидают, что им станет Порошенко”.

“Второй тур президентских выборов. Мы задали несколько пар кандидатов, которые имеют реальные шансы попасть во второй тур. Тенденция одна: Тимошенко выиграет во всех заданных нами парах, а Порошенко проигрывает всем в любых парах”.

Киев, УНИАН, 13 ноября 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/eqvtEw74R7A

Ваш отзыв

comments

Translate »