перший козацький

Постколоніальный характер української еліти. Валентин Гладких

Share Button

На думку Валентина Гладких, експерта ГО “Слово і Діло”, Гройсман може піти у відставку, але не зрозуміло кого призначити.

“МВФ може зайняти принципову позицію, яку зайняла ця структура у перемовинах, щодо голови національного банку. Що шановні, ви звичайно можете робити тут що завгодно, але, будь ласка, дотримуйтесь процедур. Ми будемо вести перемови лише з першою особою, яку ви легально і легітимно оберете і призначите на цю посаду…Чи нинішня Верховна рада України спроможна сьогодні призначити іншого міністра фінансів? Боюся, що неспроможна.”

“Тушкани такі собі сидять. Воно сидить в БПП, а голосує суголосно з іншими партіями або навпаки…Той факт, що вони досі сидять на своїх посадах і прожили безліч різних політичних режимів свідчить про те, що вчасно зраджувати вони всі дуже добре вміють”

Не треба бути міністром фінансів, щоби розуміти, що нам потрібна співпраця з МВФ вважає експерт.

“Поведінка Данелюка нагадує мені школярика, йому хтось там під оком поставив синець і він побіг скаржитеся мамі, що дивіться, тут мене образили, заступіться за мене. Проблема полягає в тому, що в даному випадку МВФ – це не мама і заступатися за Данилюка вони точно не будуть, їм за великим рахунком байдуже. І до речі, це яскравий приклад постколоніального характеру української еліти. Коли вони готові шукати і орієнтуватися на будь-які зовнішні центри впливу, крім українського народу. Український народ він не є суб’єктним для них…Все це свідчить про внутрішній розвал”.

04.06.2018 – Голос ЮА Тенденции недели

ссылка на видео: https://youtu.be/o1XXuKWcizs

Ваш отзыв

comments

Translate »