перший козацький

Поводимо себе як папуаси острова Пасхи і закінчимо так само. Валентин Гладких

Share Button

“Те, що сьогодні відбувається в країні, це результат дій не лише влади, а результат дій кожного українця. Бо ліс в Карпатах пилять не народні депутати України, а місцеві вуйки. А гроші пропивають. Це ми робимо зі своєю країною. Поводимо себе як папуаси на острові Пасхи. І закінчиться це тим самим. Хтось думає, що встигне втікти він, чи його діти, а хтось не встигне”, – переконаний експерт ГО “Слово і Діло” Валентин Гладких.

“Економіка – це процес створення матеріальних і духовних цінностей. Не споживання, як нам здається: якщо накупили мерседесів та айфонів і автоматично перетворилися на розвинену країну. Нічого подібного, розвинені країни це ті, хто виробляє це і збирає основну маржу. Податки збирати нема з чого”.

“Основна проблема в тому, що українці досі не зрозуміли, що Україна є їхньою державою. І на сьогоднішній день ми виглядаємо жалюгідно, якщо взагалі гідні жалю. Бо, реально маючи все, перетворити себе на посіпак – це принизливо”.

“Ми говоримо про Революцію Гідності, а я чесно сумніваюсь, про яку гідність йдеться. Чи є гідність у людей, які готові відмовитися від вищих цілей заради елементарних подачок”.

ссылка на видео: https://youtu.be/Dh1Jhn7pDSg

Ваш отзыв

comments

Translate »