перший козацький

Православных украинцев не сломить: “Выдержали советские гонения, выдержим и “демократические”.

Share Button

“Я був минулого року і впевнений, що цього року мінімум в два рази більше. Тому що я тільки шо був біля входу в Лавру і приїхав на метро, сюди вернувся і вже в Лавру колона зайшла, а я бачу, що люди тільки виходять з парку Володимирська гірка…”, — ділиться враженнями один з учасників урочистостей УПЦ з нагоди 1030-річчя хрещення Русі, що відбувалися в Києві 27 липня.

“І саме головне, що люди з усіх регіонів, і більше людей з Західної України і Центральної, ніж навить зі Сходу…”, — засначає чоловік, вказуючи на акцент та вбрання вірян.

“Це говорить про те, що наш народ єдиний, що наша Церква зберегла єдність, незважаючи на всі загрози нашого непевного часу. Дійсно, вона об’єднує всю Україну”.

На питання, про що найпалкіше молилися в цей день наш випадковий співрозмовник мовив: “За збереження Держави, за збереження миру і єдності Церкви… Саме головне, що якщо все відібрали, хоть би віру лишили. Хоть би не зачепали людей, не заважали молитися так, як вони вважають за доцільне… Зараз вже жартують, кажуть, тоді були РАЙкоми, а зараз вже АДміністрації. Це, кажуть, якась сатанинська влада, тоді хоч не давали молитися, но не казали як треба молитися. А тепер намогаються сказати на якій мові, як і в яку церкву ходити. Це, звичано, неподобство.”

Втім, чоловік мав оптимістичний настрій, стрверджуючи, що ще з радянських часів наш гарод має імунітет: “Народ залишився вірним… Він витримав атеїстичні гоніння, витримає і так звані “демократичні”.

ссылка на видео: https://youtu.be/1lBA64p5Xyk

Ваш отзыв

comments

Translate »