перший козацький

Прекращение огня на Донбассе ко Дню Крещения Руси очень символично. митрополит Антоний (УПЦ)

Share Button

«Любая смерть – она, как новая капля, или даже ведро смеси, которая поддерживает огонь противостояния.
Хотелось бы, чтобы и с той стороны, и с нашей стороны это понимали и делали всё необходимое…», – прокомментировал полномасштабное прекращение огня на Донбассе управляющий делами УПЦ митрополит Бориспольский и Броварской Антоний.

«Каждый день Церковь молится и просит Господа, чтобы Он давал те силы, которых у нас нет.»

27 июля 2020, Киев, Киево-Печерская Лавра

-укр-

«Відсьогодні на Донбасі набрала чинності нова угода про припинення вогню, — зазначає Керуючий справами УПЦ. — Символічно, що це сталося 27 липня — день, коли в попередні роки сотні тисяч віруючих Української Православної Церкви традиційно виходили на Хресний хід в Києві. Загальновідомо, що під час цього молитовного ходу в серцях і на устах людей незмінно звучала щира і гаряча молитва про встановлення миру на нашій рідній землі».

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній закликав усіх віруючих в день, коли набрала чинності нова угода про припинення вогню, молитовно подякувати Богові, а також молитися, щоб відповідне рішення поклало початок повному припиненню війни на сході України.

«Будь-яка смерть – вона, як нова крапля, або навіть відро суміші, яка підтримує вогонь протистояння.
Хотілося б, щоб і з того боку, і з нашого боку це розуміли і робили все необхідне…», – прокоментував повномасштабне припинення вогню на Донбасі керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

«Кожен день Церква молиться і просить Господа, щоб Він давав ті сили, яких у нас немає.»

27 липня 2020 року, Київ, Києво-Печерська Лавра

ссылка на видео: https://youtu.be/ARss0sX9yQw

Ваш отзыв

comments

Translate »