перший козацький

Президент поставив під особистий контроль усю систему органів влади. Андрій Вігірінський

Share Button

“Реформи демонструються на прикладі антикорупційного вектору. Він не є заслугою президента, уряду чи парламенту. Це не їх ініціатива, а ті вимоги, які перед нами ставили”, – заявив політичний та економічний експерт Андрій Вігірінський.

“Причини стану країни ховаються в особистих якостях політиків та безпосередньо президента. Система органів влади завжди базується на системі стримувань і противаг, яку Петро Олексійович під час своїх повноважень успішно для себе розмив”.

“Судова гілка влади залежна від президентської вертикалі. Порядок створення судів, призначення на посаду та створення Верховного суду це підтверджує. Коли гілка влади не самостійна, не можна говорити про її реформу”.

“Правоохоронна система – орган, який слідкує за додержанням законодавства очолює Луценко – людина без юридичної освіти, без обізнаності в законодавстві. Порошенко, завдяки своїй фракції та купляючи голоси, протягує кандидатуру”.

“Збіднішання громадян – 2014 рік, який почався з призначення Степана Кубіва головою НБУ. Він примудрився не заборонити виведення валютної виручки та капіталів олігархів, а сприяв рефінансуванню банків. Зараз на посаді віце-прем’єра, близький Порошенко та пройшов за списками БПП”.

“Наступна особа, яка продовжила його справу в Нацбанку – Валерія Гонтарєва. Витратила 4,5 млрд доларів міжнародних резервів для утримання курсу перед парламентськими виборами. Курс з 13 грн після виборів злетів до 30 грн і ми змінили форму співпраці з МВФ на довгострокову”.

“Ми не готові до ринку природного газу, але прийняли таке зобов’язання та закон про ринок. Аналогічна ситуація з ринком електроенергії: регулятор НКРЕ створений як зобов’язання перед ЄС та мав працювати. Натомість ВР змінює закон та надає можливість президенту в незалежний регулятор приймати кандидатів особисто. На кожну з реформ впливають так само люди з Адмінінстрації – президент стає частиною виконавчої гілки влади”.

“Законодавча гілка влади – варто переглянути статистику законопроектів, які приймаються ВР: близько 80% розробляються президентом, а не Кабміном”.

“Українську вразливу економіку відкрили для більш розвиненого та технологічного західного світу, і як наслідок, вона перетворилась на сировинну. Не цурається цього поняття і прем’єр-міністр. В силу того, що ми втратили частину нашого ринку в РФ, те, що ми можемо запропонувати цивілізованому світу – це аграрна сировина, навіть не напівфабрикати”.

“Немає поки інвесторів, які готові розміщувати тут заводи з виробництва продукції високого ступеню інтелектуальної складової та переробки, що генерує додану вартість”.

“Говорити про зміну структури економіки в кращу сторону взагалі не можна, бо втратили машинобудування, робочі місця в сфері промисловості на рівні 2 млн працівників, за даними Держстату. Це наслідок промислової деградації”.

“НАЗК дискредитувало себе повністю. Коли створюєте нову інституцію, в той же час розсаджуючи на посади людей, які від тебе залежні – як наслідок, електронне декларування не дає притягнення до відповідальності корупціонерів, а перевірка визначається рукою АПУ”.

“НАБУ придумало собі хорошу відсилку про необхідність створення Антикорупційного суду. Але створюємо його не за своєї ініціативи і боремось за вплив на нього політикуму та тої ж Адміністрації президента”.

“Люди президента кажуть – «зберіг країну»? Якби наш рівень життя та доходи не знизились, і відчували б ми себе не гірше, ніж в 2013 році, тоді і територія України була б ціла”.

Київ, Голос.UA, 29 травня 2018

–рус–

“Система органов власти базируется на системе сдержек и противовесов, которую Петр Алексеевич во время своих полномочий успешно для себя размыл”, – заявил эксперт Андрей Вигиринский.

“Судебная ветвь власти зависима. Порядок создания судов, назначения на должность и создания Верховного суда это подтверждает”.

“Правоохранительная система – орган, который следит за соблюдением законодательства возглавляет Луценко – человек без юридического образования. Порошенко, благодаря своей фракции и покупая голоса, протягивает кандидатуру”.

“Обнищание – 2014 год, назначение Кубива главой НБУ. Не запретил вывод валютной выручки, способствовал рефинансированию банков. Сейчас на должности вице-премьера, по спискам БПП”.

“Его дело в Нацбанке продолжила Валерия Гонтарева. Потратила 4,5 млрд $ для удержания курса перед парламентскими выборами. После – взлетел до 30 грн и мы изменили форму сотрудничества с МВФ на долгосрочную”.

“Мы не готовы к рынку природного газа, но приняли такое обязательство и закон. НКРЭ создан – обязательство перед ЕС, но Рада дала возможность президенту в независимый регулятор принимать кандидатов лично”.

“На каждую из реформ влияют так же люди с Админинстрации – президент становится частью исполнительной ветви власти”.

“Законодательная ветвь власти – стоит посмотреть статистику законопроектов, принимаемых ВР: около 80% разрабатываются президентом, а не Кабмином”.

Киев, “Как изменилась жизнь в Украине за 4 года президентства Порошенко?”, 29 мая 2018

ссылка на видео: https://youtu.be/HNkxGp-VNTY

Ваш отзыв

comments

Translate »