перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ

Прямые переговоры по Донбассу это не преступление: они давно идут! Валентин Гладких (укр)

Share Button

“Важливо, кого відрядить Зеленський на перемовини в контактній групі. А також, з ким вони будуть: з РФ – один статус, з представниками ЛДНР – зовсім інший. Але треба розуміти, що всі розмови колишньої команди Порошенка, що прямі перемовини неможливі, що це ледь не злочин – є повною маячнею. Тому що навіть сьогодні відбуваються постійні прямі переговори. У форматі тристоронньої контактної групи в Мінську. Бо з ким ми там перемовляємось?!”– пояснив політичний аналітик ГО “Слово і Діло” Валентин Гладких.

“Оприлюднення перемовин Трампа з Зеленським – це прояв «моніторингової демократії», коли процес прийняття політичних рішень стає все більш прозорим. Навіть всупереч бажанням окремих політиків. І не думаю, що на підставі цієї стінограми Трампу загрожує імпічмент. Це чую винятково від українських експертів, причому з перших днів прийняття присяги Трампом”.

“Україна сьогодні стала елементом внутрішньополітичної боротьби в США. Але це також і навпаки: політична ситуація в США є чинником, що впливає на ситуацію в Україні, і на позиції України на міжнародній політичній арені в процесі врегулювання конфлікту на Донбасі”.

Експерт наголосив, що Трамп виграв би від цієї ситуації, використавши слідство в Україні для перемоги над конкурентом у передвиборчій гонці. Якби це залишилось таємницею, а не набуло такого розголосу. Тепер активізація слідства проти Burisma буде мати замовний вигляд.

Киев, Голос.UA, 26 сентября 2019

ссылка на видео: https://youtu.be/8SCNIhK5QPY

Ваш отзыв

comments

Translate »